AKCE - na chladiče a sestavy LINDR a SINOP            NOVINKA - plnění lahví N2/CO2 - více informací ZDE

O nás

Firma Pivní Maják byla založena na počátku roku 2000. Jejím úkolem bylo (jako velkoobchod) vyplňovat mezery v zásobování pivovarem, včetně doplňkového sortimentu, jako jsou výčepní plyny, alkohol, nealkoholické nápoje, lahůdky ale i v neposlední řadě výčepní technika.

Po úspěšném startu se povedlo postupem času zkvalitnit naše služby ve všech oblastech a tím plynule přejít na velmi dobře rozvíjející se firmu a zařadit se mezi konkurenci v oblasti zásobování gastro-provozů a současně otevřít v místě velkoobchodního skladu maloobchodní prodejnu, která uspokojí i jednotlivé zákazníky.

Dnes je Pivní Maják firma s neustále rostoucí klientelou, jak v oblasti gastro zásobování, tak i ve službách zákazníkům a svým obratem se stala největším velkoobchodem sudového piva v ČR.

Pro všechny odběratele je dnes neustále připraveno 6 rozvozových vozů, pro rychlé a spolehlivé zásobování, sortiment až 1000 položek trvale skladem, tým zkušených zaměstnanců připravených kdykoli řešit požadavky zákazníků, maloobchodní prodejna, půjčovna a prodejna výčepní techniky, chladící box pro správnou teplotu piva, každý měsíc akce na vybraný druh zboží, soutěže, reklamní předměty atd. Jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější požadavky a v půjčování výčepní techniky se řadíme opět mezi největší.

Ve spolupráci s dodavateli se nám daří působit na našem trhu jako Váš seriózní partner. Naším úkolem do budoucna je hlavně spokojenost našich odběratelů a zákazníků, pro které chystáme do příštího roku řadu dalších změn, které jak doufáme, přispějí k další dobré spolupráci všech zúčastněných stran, tedy jak zákazníků, tak dodavatelů.

Váš Pivní Maják.