AKCE - na chladiče a sestavy LINDR a SINOP            NOVINKA - plnění lahví N2/CO2 - více informací ZDE

Piccini


Vinařství Piccini

Piccini 1882 je italské vinařství s dlouhou historií, které bylo založeno - jak už název napovídá - v roce 1882 ve městě Castellina in Chianti v Toskánsku. Toto vinařství je rodinnou firmou, která se předává z generace na generaci. Nyní vinařství vede již 5. generace. Od svého založení se vinařství Piccini soustředí na produkci kvalitních vín z různých oblastí Itálie.

Vinařství z Toskánska
Vinařství Piccini 1882 se nachází ve středu oblasti Chianti Classico, která je známá svými kvalitními víny. Vinaři se snaží odrážet jedinečné terroir této oblasti ve svých výrobcích. Mnoho jejich vín je vyrobeno z odrůdy Sangiovese, která je považována za jeden z hlavních symbolů toskánského vína. Piccini 1882 je mezinárodně uznávané vinařství a jeho vína jsou vyvážena do mnoha zemí po celém světě. Vinařství získalo několik ocenění za své výrobky a je považováno za jedno z předních vinařství v Toskánsku.

Rodinné vinařství
V současné době vinařství Piccini stále zůstává v rodinném vlastnictví a zajišťuje, že tradice a kvalita jsou stále hlavním zaměřením. Jejich vinařské závazky spočívají v produkování vína s vynikající chutí, které zrcadlí bohatství toskánského kraje.

Udržitelné zemědělství
Piccini 1882 se také zavazuje k udržitelnému zemědělství a zachování životního prostředí. Jsou hrdí na svou ekologickou práci a minimalizaci vlivu na přírodu, aby mohli předávat neposkvrněnou přírodu dalším generacím.

Svými víny si Piccini 1882 získalo celosvětové uznání a ocenění. Jejich vína putují do mnoha zemí a jsou obdivována pro svou kvalitu, komplexnost a autentičnost.

Objevte bohatou historii, vášeň a kvalitu vinařství Piccini 1882. Prožijte nezapomenutelné okamžiky a objevte skvosty toskánského vína, která vás přenesou do srdce italského vinařského umění.

Nastavit sestupně
produktů na stránku

Nastavit sestupně
produktů na stránku