Propan butan 10kg

Balení: tlaková lahev
Obsah: propan butan 10kg

Kód zboží: 0226
Hmotnost: 23 kg
Dostupnost: Skladem 8 ks
Kauce na obaly: 1 000,00 Kč
(Tlaková láhev PB - 1 000 Kč)
Možnosti dopravy:
Možnosti platby: Hotově / Dobírka Převodem
Cena bez DPH: 301,65 Kč
Cena s DPH: 365,00 Kč

Více pohledů

NEBO

Je možné vyměnit pouze lahve od Tomegas s.r.o.

Nejrozšířenější způsob dodávek zkapalněného plynu představuje jeho plnění do tlakových lahví, které jsou univerzálním, bezpečným a zejména mobilním zdrojem energie. Mají široké možnosti použití. Setkáme se s nimi v domácnostech, restauracích, dílnách; jsou k dispozici tam, kde chybí jiný zdroj energie – na chatách, chalupách, při kempování a turistice. Plynv lahvích představuje také optimální palivo pro pohon motorů vysokozdvižných vozíků.

Zkapalněný propan, nebo směs propan-butanu (obecně PB) má tradičně široké užití. Představuje rychle použitelný, ekologický, efektivní a hospodárný zdroj pro veškeré energetické použití:

Gastronomie

  • PB v láhvi je použitelný na vaření v domácnostech i restauračních provozech, díky konstantní čistotě plynu je s oblibou užíván jako zdroj energie pro vaření v mobilních stáncích s občerstvením, pojízdných grilech a u cateringových firem.
  • PB v láhvi najdeme i jako zdroj energie pro terasové „deštníkové“ ohřívače pro venkovní části restauračních provozů a jako zdroj pro venkovní osvětlovací tělesa.

Domácnosti

  • Domácí vaření, kempingové vaření, grilování, karavaning, ale i lokální vytápění na chatách a chalupách. Zde všude je PB v láhvi také tradičně oblíbený.

Průmysl, zemědělství, stavební výroba

  • Lokální ohřev, vysoušení staveb, sklářský průmysl, zpracování kovů, izolatérské práce, mobilní asfaltovací stroje – také zde má PB v láhvích  – především propan své nezastupitelné místo. Pokud výkonově nestačí užití jedné láhve, lze je bezproblémů spojit do svazku. Výkonově nejsilnější láhev o obsahu33 kgpropanu nabízí výkon od 0,6 kg/h až po 3 kg/h podle nárazovosti odběru.

Bezpečné řešení …

  • Tlakové láhve používané k uskladnění PB jsou vyrobeny z oceli, slitiny aluminia či z kompozitních materiálů. Každá láhev podléhá pravidelné kontrole při jejím plnění a v určených intervalech i tlakové zkoušce a revizi.